Hledat

Charitativní projekt „Pomáháme společně“ pokračuje i v letošním roce

Skupina TTC v loňském roce spustila charitativní projekt „Pomáháme společně“. V rámci tohoto projektu skupina finančně přispívá na charitativní projekty a dobročinné aktivity, které podporují přímo její zaměstnanci. Ke každému příspěvku zaslanému zaměstnancem přidává dvojnásobnou částku, která je zaslaná stejné organizaci.

Do prvního ročníku se zapojila více jak třetina všech zaměstnanců skupiny TTC, kteří přispěli na 67 různých charitativních projektů. Společně se tak podařilo na dobročinné účely přispět částkou 2 750 288 korun. Úspěch loňského ročníku potvrdil, že pomoc potřebným je pro zaměstnance skupiny důležitou hodnotou a projekt proto pokračuje i v letošním roce.

Aktuálně podpora putuje především na pomoc Ukrajině. Zaměstnanci přispívají do veřejných sbírek, a to jak materiálně, tak i finančně. Řada z nich pomáhá uprchlíkům, případně podporuje humanitární organizace. Sbírku materiální pomoci jsme zorganizovali i přímo v prostorách společnosti. Potřebné věci putovaly jednak na slovensko-ukrajinskou hranici a velká část uprchlíkům v ČR. 

Děkujeme všem, kteří pomohli a pomáhají!