Hledat

O TTC

 • Česká investiční skupina TTC

  TTC je česká investiční skupina, která podniká zejména v oblasti moderních technologií a realit. Skupinu TTC tvoří téměř dvacet společností se sídlem v ČR, SR, Rusku a na Ukrajině, na naši odbornost v oblasti ICT se spoléhají zákazníci ze 35 zemí světa. V roce 2018 dosáhla investiční skupina TTC konsolidovaného obratu ve výši 766 milionů Kč, konsolidovaný vlastní kapitál ke konci roku 2018 činil 1,403 miliardy korun. Skupina měla v roce 2018 průměrně 260 zaměstnanců.

  Naší strategickou vizí je být významnou investiční skupinou s výrazným přínosem pro českou ekonomiku a zároveň vyhledávaným zaměstnavatelem. Své podnikání směřujeme primárně do oblastí, v nichž můžeme navázat na zkušenost a vysokou odbornost našich lidí, vhodné akviziční a investiční příležitosti ale vyhledáváme a posuzujeme napříč odvětvími. Budujeme vlastní vývojová centra, zároveň jsme otevřeni i spolupráci s externími subjekty, včetně start-upů, jejichž produkty a služby se mohou stát součástí našich zákaznických řešení. Činnost těchto subjektů jsme připraveni podpořit například formou finančních investic.

  Mateřskou společností skupiny je společnost TTC HOLDING. V oblasti moderních technologií jsou nejvýznamnějšími společnostmi holdingu TTC TELEKOMUNIKACE, TTC MARCONI, TTC TELEPORT a TTC TELSYS, v realitním podnikání skupiny TTC hraje významnou roli společnost TTC REAL ESTATE.

Významné historické milníky

 • Podnikání v moderních technologiích

 • Podnikání v realitách

 • TTC HOLDING, a.s.

  Vedení společnosti

  Společnost TTC HOLDING, a.s. je mateřskou společností investiční skupiny TTC. Jejími akcionáři jsou české fyzické osoby. České vlastníky, právnické či fyzické osoby, mají také všechny ostatní společnosti skupiny TTC.

 • Ing. Josef Šelepa, CSc.

  Ing. Josef Šelepa, CSc.

  předseda představenstva

 • Ing. Jan Kuchař

  Ing. Jan Kuchař

  místopředseda představenstva

 • JUDr. Čestmír Chudoba

  JUDr. Čestmír Chudoba

  místopředseda představenstva

 • Ing. Martin Kubín