Hledat

TTC apki se stala oficiálním distributorem značky ecom pro ČR a SR

Společnost TTC apki, přední dodavatel řešení pro digitalizaci a bezpečnost pracovního prostředí, se stala oficiálním distributorem odolných mobilních zařízení ecom pro Českou republiku a Slovensko. TTC apki tak rozšiřuje nabídku odolných telefonů, tabletů a příslušenství pro průmysl, které jsou plně kompatibilní s jejich aplikacemi.

Produkty ecom zahrnují odolné mobilní telefony a tablety s certifikací ATEX* pro zóny 1 a 2 splňující přísná kritéria pro bezpečnost a spolehlivost v prostředí s nebezpečím výbuchu. Tyto přístroje nacházejí uplatnění v ropném a plynárenském průmyslu, letectví, chemickém a těžebním průmyslu. Mezi nejnovější produkty ecom patří zařízení podporující 5G komunikaci v privátních sítích, jako například mobilní telefon Smart-Ex 03 DZ2 nebo DZ1.

Značka ecom je součástí portfolia německé společnosti Pepperl+Fuchs, významného lídra v oblasti průmyslových snímačů a technologií ochrany proti výbuchu. V rámci reorganizace prodejních kanálů se Pepperl+Fuchs v některých zemích rozhodl navázat obchodní spolupráci s lokálními partnery. TTC apki byla vybrána jako distribuční partner pro Českou republiku a Slovensko.

„Toto partnerství posiluje pozici TTC apki na trhu a umožňuje nabízet našim zákazníkům v České republice a na Slovensku komplexní portfolio produktů pro bezpečnou a efektivní komunikaci v náročných prostředích,“ říká Jakub Laurich, výkonný ředitel TTC apki.

Veškeré produkty značky ecom jsou k dispozici na webu https://www.ecom-ex.com/products/. Zákazníci zde mohou zvolit pro ně vhodnou konfiguraci a následně poslat poptávku na obchod@apki.cz.

* ATEX je zjednodušené označení pro směrnici Evropského parlamentu 2014/34/EU o uvádění výrobku na trhu, co se týče všech přístrojů a ochranných systémů do prostředí s nebezpečím výbuchu. Je určena výrobcům, dovozcům a uživatelům těchto zařízení.

Foto: TTC