Hledat

TTC apki se stává oficiálním distributorem přední světové značky odolných mobilních zařízení RugGear

Společnost TTC apki, člen skupiny TTC, se stala oficiálním distributorem německého výrobce odolných mobilních zařízení RugGear pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Značka RugGear působí na trhu již více než 15 let. Je výrobcem odolných mobilních telefonů, tabletů, chytrých hodinek a příslušenství. Jedná se o zařízení určená pro průmysl a další odvětví, kde je kladen důraz na spolehlivost a odolnost v extrémních podmínkách. „Produkty RugGear jsou tak ideální volbou právě pro naše zákazníky, kteří se spoléhají na prověřená řešení pro komunikaci a na mobilní zařízení v náročných podmínkách,“ říká Jakub Laurich, výkonný ředitel společnosti TTC apki.

RugGear se od ostatních výrobců liší především možností rychlé PTT (Push-To-Talk) komunikace, která může nahradit tradiční rádiové komunikační sítě tam, kde je dostupný GSM signál s daty. Zařízení také nabízí unikátní hardwarové SOS tlačítko, které v případě krizové situace umožňuje okamžitě zahájit komunikaci s definovaným procesem.

Vybrané modely RugGear jsou k dispozici na e-shopu TTC apki na adrese www.ruggshop.eu. „E-shop jsme vytvořili nejen pro prodej zařízení RugGear, ale také jako platformu pro další produkty, které využíváme při provozu našich systémů,“ doplňuje Jakub Laurich. Zákazníci TTC apki tak nyní mají jednodušší proces objednávání a také výběr z několika různých typů plateb.