Hledat

AWOS a TTC apki se zúčastní 30. ročníku veletrhu AMPER

Společnosti AWOS a TTC apki, které jsou součástí skupiny TTC, se zúčastní letošního veletrhu AMPER. Jubilejní 30. ročník se koná 19. – 21. března 2024 v Brně.

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice a na Slovensku.

Hlavními tématy veletrhu jsou inovace v oblasti:

  • Energetiky, přenosu a úschovy elektrické energie
  • Automatizace, digitalizace, řízení budov, průmyslu, skladování a dopravní infrastruktury
  • Měřicí a zkušební techniky
  • Moderní elektroinstalace, osvětlení a zabezpečení
  • Elektronických modulů a komponentů
  • Elektromobility, smart city a dalších

Společnost AWOS se řadí mezi největší české nezávislé výrobce a poskytovatele služeb v oblasti průmyslové elektroniky. Její služby zahrnují návrh a vývoj HW/SW, konstrukci desek s plošnými spoji, výrobu prototypů včetně certifikace, realizaci, testování a dodávku sériové výroby. Mezi její odběratele patří české i zahraniční společnosti např. z odvětví energetiky, potravinářství, elektroniky pro průmyslovou automatizaci a dopravu, telekomunikací, obranného průmyslu nebo zdravotnictví. Více na www.awos.cz.

Společnost TTC apki vznikla odštěpením divize ICT služeb ze společnosti TTC TELSYS. Zaměřuje se na tvorbu aplikací, které nejen pomáhají optimalizovat pracovní postupy a digitalizovat firemní procesy, ale také zajišťují vyšší bezpečnost pracovníků v provozech, výrazně snižují spotřebu papíru a kancelářských potřeb, čímž podporují šetrný přístup k životnímu prostředí. Mezi hlavní produkty společnosti patří aplikace TOUCHGUARD a TOUCHFORMS. Více na www.apki.cz.

AMPER 2024, 19. – 21. března 2024, výstaviště Brno

Stánek AWOS: Hala F, stánek č. 3.08

Stánek TTC apki: Hala V, stánek č. 7.04

Těšíme se na setkání!