Hledat

Dáváme inovacím prostor. Již třicet let

V letošním roce skupina TTC a její dceřiná společnost TTC MARCONI slaví 30 let své existence. Při této příležitosti jsme uspořádali slavnostní galavečer pro naše zákazníky, obchodní partnery a spolupracovníky.

Na krátký video sestřih ze slavnostního večera se můžete podívat zde.

TTC je česká technologická a realitní skupina, kterou tvoří více než třicet společností se sídlem v České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Své podnikání směřujeme primárně do oblastí, v nichž můžeme navázat na zkušenost a vysokou odbornost našich lidí.

Vhodné akviziční a investiční příležitosti ale vyhledáváme napříč odvětvími. Budujeme vlastní vývojová centra, máme vlastní výrobní závody. Jsme otevřeni i spolupráci s externími subjekty, včetně start-upů, jejichž produkty a služby se mohou stát součástí našich zákaznických řešení.

Mateřskou společností skupiny je společnost TTC HOLDING.  V oblasti moderních technologií působí zejména dceřiné firmy AWOS, ANETE, ApS Brno, Mycroft Mind, TTC apki, TTC CONTROLS, TTC MARCONI, TTC NOVIQ, TTC TELEKOMUNIKACE, TTC TELEPORT, TTC TELSYS a TTC MOBILE.  V roce 2021 skupina spustila také vlastní technologický inkubátor 4eggs. V realitním podnikání TTC hraje významnou roli společnost TTC REAL ESTATE, která v současnosti spravuje téměř 90 000 m2 ploch s více než 120 spokojenými nájemci.

Naší strategickou vizí je být významným investorem v oblasti moderních technologií a realit s výrazným přínosem pro českou ekonomiku a zároveň také vyhledávaným zaměstnavatelem.

 

Dáváme inovacím prostor. Již třicet let