Hledat

Firemní jídelna společnosti PKS, zákazníka ApS Brno, získala 1. místo v soutěži Kantýna roku 2022 Kraje Vysočina. V rámci hodnocení porota ocenila i náš systém ISKAM

Kuchyně společnosti PKS již více než 40 let zajišťuje závodní stravování, a to nejen svým zaměstnancům, ale formou závozu i dalším společnostem ve Žďáru nad Sázavou a okolí. Denně tak připraví kolem 500 jídel. Před dvěma lety prošla kuchyň s jídelnou rekonstrukcí a jako jeden z inspirativních projektů v oblasti zaměstnaneckého stravování nyní získala 1. místo v soutěži Kantýna roku 2022 Kraje Vysočina.

V rámci hodnocení porota ocenila i stravovací systém ISKAM od naší dceřiné společnosti ApS Brno, který jídelna využívá od roku 2018. „Díky ISKAMu jsme mohli nahradit papírové stravenky čipovými kartami. Zároveň nám v ApS upravili systém podle našich konkrétních požadavků. Jedním z nich bylo zlepšení prezentace nabízených jídel a pak také umožnit strávníkům hodnotit jídlo a dávat zpětnou vazbu,“ uvádí Eva Zichová, vedoucí stravování PKS holding.

Radomír Kurečka, jednatel ApS Brno, k tomu dodává: „Informační systém ISKAM se snažíme neustále rozvíjet, aby byl pro naše zákazníky i jejich koncové klienty uživatelsky co nejpřívětivější. Obě funkce – fotografie jídel a hodnocení strávníky, které v soutěži Kantýna roku porota ocenila, jsme do systému přidávali na žádost PKS. U fotografií jsme nejprve měli obavy, zda budou amatérsky pořizované záběry připravovaných jídel dostatečně atraktivní. Ukázalo se však, že jídla vypadají velice chutně jak na obrazovce objednávkového kiosku, tak na webových stránkách.“

Díky ISKAMu mají strávníci jídelny PKS možnost i jednotlivá jídla hodnotit, a to buď na počítači či mobilu, nebo přímo v jídelně na objednávkovém kiosku. Z hodnocení pak systém generuje statistické sestavy oblíbenosti jídel a rovněž umožňuje vedoucímu personálu kuchyně zaslat přímou reakci strávníkovi.

K získanému ocenění gratulujeme jak společnosti PKS, tak našim kolegům v ApS!