Hledat

Novým členem vrcholového vedení skupiny TTC se stal Luboš Müller

Praha 18. června 2020 – Ředitelem pro rozvoj podnikání v moderních technologiích se v investiční skupině TTC od letošního června stává Luboš Müller. V rámci této nově vytvořené pozice bude zodpovědný za strategický rozvoj a koordinaci všech technologických společností v rámci skupiny.

„TTC je od samého počátku ryze českou investiční skupinou, která dnes zahrnuje téměř dvacítku technologických a realitních společností. Jsme hrdí na to, že řada z nich v současnosti patří mezi uznávanou špičku ve svém oboru, a to nejen na českém trhu, ale i v mezinárodním měřítku. Vytvořením nové pozice ředitele pro moderní technologie chceme posílit spolupráci technologických společností v rámci skupiny a zaměřit se ve větší míře na vyhledávání nových investičních příležitostí v oblasti moderních technologií. Věřím, že Luboš Müller je vhodným kandidátem na tuto pozici a svými znalostmi i zkušenostmi pomůže k dalšímu úspěšnému rozvoji celé skupiny,“ říká Josef Šelepa, předseda představenstva společnosti TTC HOLDING, která skupinu zastřešuje.

Luboš Müller je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze a také britské Nottingham Trent University, kde získal titul MBA. Ve skupině TTC již v minulosti působil, a to jako ředitel společnosti TTC TELEKOMUNIKACE. Poté spoluzakládal a vedl konzultantskou společnost Maat zaměřenou na interim management a project management v oblasti IT a vývoje SW řešení. Do skupiny TTC se vrací po 7 letech.