Hledat

Společnost ApS Brno se stala novým členem skupiny TTC

Brno 3. února 2021 – Společnost TTC HOLDING dnes úspěšně dokončila akvizici společnosti ApS Brno, která se dlouhodobě zaměřuje na vývoj informačních systémů pro oblast stravování a ubytování, komplexní dodávky audiovizuální techniky a firemní počítačová školení.

Koupí společnosti ApS Brno dochází k dalšímu posílení pozice skupiny TTC, jako jednoho z vedoucích dodavatelů v oblasti informačních systémů pro poskytovatele stravovacích a ubytovacích služeb. Navazujeme tak na loňský vstup akcionářů skupiny do společnosti Anete, která dlouhodobě patří mezi lídry na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb.

 

O společnosti ApS Brno

ApS Brno byla založena v roce 1990. Klíčovým produktem společnosti je informační systém ISKAM. Ten byl speciálně navržen jako jednotná platforma pro řešení ubytovacích a stravovacích služeb ve velkých provozech, zejména pak  na kolejích a menzách univerzit a ve školních resp. závodních jídelnách.  Prostřednictvím tohoto systému bylo jen v roce 2019 vydáno více než 4 miliony jídel a zajištěno ubytování na 53 tisících lůžkách, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Mezi zákazníky ApS Brno patří například ČVUT, VŠE, VŠCHT, Masarykova univerzita nebo Univerzita Komenského v Bratislavě.